Nasze certyfikaty

Gwarancja jakości
certyfikaty

Poparte doświadczenie

20 lat w branży

Zdobyte Certyfikaty potwierdzają nasze nieustanne dążenie do najwyższej jakości wytwarzanych produktów i świadczonych usług.  Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi certyfikatami zdobytymi przez Naszą firmę.

Data uzyskania: 2006 rok, 01 stycznia

Licencja na produkcję palet 800x1200 EPAL 1

Nasza firma w roku 2006, uzyskała licencję na produkcję palet EPAL 1,  o wymiarach 800×1200.  Wszystkie palety EPAL po obróbce IPPC mogą być stosowane w eksporcie poza granice Unii Europejskiej.

Data uzyskania: 2006 rok, 12 stycznia

Licencja na produkcje palet EPAL

Licencja Europejskiego stowarzyszenia palet EPAL, na produkcję palet zgodnie z normą europejską UNE-EN 13698-1. Nośność palety wynosi od 1000 do 1500 kg. Epal 1 może być stosowana w dowolnym systemie magazynowym, jednak najlepiej sprawdza się do magazynów automatycznych.

Data uzyskania: 2012 rok, 24 września

Znak potwierdzenia obróbki termicznej

Jako producent opakowań drewnianych, otrzymaliśmy znak potwierdzenia wykonania obróbki termicznej, odkorowanych materiałów opakowaniowych z drewna zgodnie ze standardem FAO IPPC ISPM 15:2009.

Data uzyskania: 2016 rok, 1 stycznia

Certyfikat krajowy rejestr długów

Jako firma PPHU Grzegorz Jakóbczak, jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem systemu krajowego rejestru długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. Uczestnicząc w systemie przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej. 

Data uzyskania: 2006 rok, 02 grudnia

Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy

Certyfikat uzyskany w roku 2006, przez Instytut transportu samochodowego w Warszawie. Certyfikat stanowi dowód kompetencji zawodowych niezbędnych do wykonywania międzynarodowego transportu drogowego rzeczy. Dzięki takim uprawnieniom, możemy zaoferować naszym klientom terminowe dostawy na terenie Polski oraz UE. 

Data uzyskania: 2004 rok, 20 marca

Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy

Certyfikat uzyskany w roku 2004, przez Instytut transportu samochodowego w Warszawie. Certyfikat stanowi dowód kompetencji zawodowych niezbędnych do wykonywania krajowego transportu drogowego rzeczy. Dzięki takim uprawnieniom, możemy zaoferować naszym klientom terminowe dostawy na terenie Polski.