PALETY EPAL

Producent

Europaleta to najbardziej znana i najczęściej używana paleta w Europie. Produkujemy ją jako certyfikowany producent, na specjalnej licencji organizacji EPAL. Zgodnie z normą europejską UNE-EN 13698-1. Nośność palety wynosi od 1000 do 1500 kg, która w dużej mierze jest zależna od sposobu rozłożenia ładunku. Każda Europaleta jest wykonana z drzew iglastych, dzięki czemu jest w stanie transportować ciężkie ładunki. Epal 1 może być stosowana w dowolnym systemie magazynowym, jednak najlepiej sprawdza się do magazynów automatycznych. Może być obsługiwana przy pomocy dowolnego wózka lub środka transportu. Wszystkie palety EPAL po obróbce IPPC mogą być stosowane w eksporcie poza granice Unii Europejskiej.

Wartości Europalety

wymiary naszej palety
wynoszą 1200 x 800 mm.

Waga europalety
to około 25 kg

nośność wynosi
od 1000 do 1500 kg

PALETY JEDNORAZOWE

Producent

Paleta jednorazowa jest mniej popularna od palety Epal 1. Produkujemy ją również z drzew iglastych, a jej nośność wynosi od 500kg do 1000kg. Stosujemy obróbkę wg standardu IPPC, która umożliwia transport poza granice kraju. Ten produkt oferujemy firmom, które chcą zoptymalizować koszty logistyczne. Palety jednorazowe mimo mniejszej nośności, cechują się bardzo dobrym wykonaniem, dzięki czemu sprawdzają się w transporcie i magazynowaniu towarów.

Wymiary palet jednorazowych

WYMIARY: 1200X800

WYMIARY: 1200X1000

WYMIARY: 1200X1200

WYMIARACH: PÓŁ-PALETY 800X600

PALETY PRZEMYSŁOWE

Producent

Paleta przemysłowa jest z wyglądu podobna do europalety. Produkowane przez nas palety przemysłowe, oznaczane są skrótem ISO. Zazwyczaj występują one w większych i bardziej zróżnicowanych wymiarach, niż standardowe palety europejskie. W produkowanych przez nas paletach mamy możliwość zastosowania obróbki termicznej z certyfikatem IPPC, która pozwala na indywidualny transport i przechowywanie towarów wielkoformatowych.

PALETY NIESTANDARDOWE

Producent

Nasza firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju palet. Paleta niestandardowa jest produkowana przez nas na indywidualne zamówienie, dzięki czemu spełnia wymagania każdego klienta. Jej sposób wykonania, płoz czy wymiar wsporników zależy od przedstawionych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się palety nietypowe, które dostosowywane są do towarów o niestandardowych wymiarach, bądź stosowane są na nietypowych liniach produkcyjnych. Dzięki swoim rozmiarom znajdują zastosowanie tam, gdzie palety o klasycznych rozmiarach byłyby nie praktyczne. Wycena oferowanych palet zależy od wielkości zamówienia i wymiarów palety niestandardowej.